We gebruiken cookies om de gebruikerservaring te verbeteren, verkeer te analyseren en relevante advertenties weer te geven.
Details Aanvaarden
Support Ukraine 🇺🇦 during the Russian invasion. You can donate to the Ukrainian army through the official National Bank of Ukraine account or WayForPay service
Positie invoeren

Het overzicht van de statistiek van de lonen bij het beroep "Office Manager in Belgium"

Ontvang statistische informatie per mail

Het overzicht van de statistiek van de lonen bij het beroep "Office Manager in Belgium"

1 625 € Gemiddeld maandsalaris

Niveau van het gemiddelde loon tijdens de laatste 12 maanden: "Office Manager in Belgium"

Valuta: EUR USD Jaar: 2021 2020
Op de staafdiagram is de verandering van het gimiddelde loon van het beroep Office Manager in Belgium getoond.

Indeling van de "Office Manager" vacatures in de regionen Belgium

Valuta: EUR
Volgens het diagraam zijn er in Belgium het grootste aantal vakatures van de beroep Office Manager in geopend. Op de tweede plaats staat {regionPName2} en op de derde {regionPName3}.

Aanbevolen vacatures

Customer Care Teamleader
Tempo-Team, lummen, Limburg
Jobomschrijving Voor het customer care team van FC professional in Lummen, zijn we op zoek naar een enthousiasteCustomer Care Team Lead die graag werkt in een ambitieuze organisatie. Binnen deze rol ben jeverantwoordelijk voor de combinatie tussen een klantgerichte attitude & goede communicatieve vaardighedenvoor klanttevredenheid enerzijds en het nakomen van gemaakte afspraken met klanten anderzijds. Het aansturen van een Customer Care team voor Horeca & Bakery- Je maakt een dagelijkse werkplanning en verdeeld belangrijke taken onder de teamleden- Je staat in voor de administratie van je eigen team (overuren, ziekte,...)- Je kan de werkdruk managen; problemen oplossen en escaleren indien nodig- Je biedt ondersteuning bij dagdagelijkse taken om een vlot en efficiënt systeem te creëren- Je bent het eerste aanspreekpunt bij operationele vragen binnen customer care- Je streeft naar continue verbetering voor een hoge klanttevredenheid: hierin draag je de verantwoordelijkheid van de Horeca & Bakery Unit. - Je zorgt je ervoor dat het performance control system oppunt staat- Je staat in voor het opstellen en uitvoeren van een jaarplan op basis van het Customer Supply Chain plan insamenwerking met Customer Care Lead. Jullie zetten kleine initiatieven en projecten op.- Je kan rapporten en inzichten leveren indien gevraagd of uit eigen initiaief in het kader van kwantietative en kwalitatieve verbetering- Je werkt samen met de Logistics Account manager aan klant specifieke topics om de processen te optimaliseren en klanttevredenheid hoog te houden Jouw aanbod Je kan terugblikken op minstens 4 jaar ervaing in customer service en 2 jaar in het leiden van een team- Je hebt kennis van Supply Chain processen binnen de FMCG sector- Je ben sterk in het managen van informatie- Je hebt een drive voor klanttevredenheid en zeer goede communicatieve vaardigheden- Je werkt resulaatgericht en bent een teamspeler- Je wilt continu willen bijleren, zaken verbeteren en leiding nemen bij het implementeren van oplossingen- Je bent vloeiend zijn in Nederlands en Engels, zowel geschreven als gesproken- Je bent bereid om te reizen indien nodigKennis en ervaring met SAP, Microstrategy en MS office is een plusErvaring in het coördineren van projecten en/of managen is een plus Wat bieden wij? - Je start meteen met een vast contract van onbepaalde duur- Je werkt in een filevrije omgeving- Je krijgt een marktconform loon aangevuld met een pak extra-legale voordelen (hospitalisatie- en groepsverzekering, maaltijdcheques twv €8,- , ecocheques, sport- en cultuurcheques)- Naast je wettelijk verlof 6 ADV dagenWij bieden een uitdagende job in een internationaal bedrijf dat sterk inzet op persoonlijke ontwikkeling en groei
Junior Digital Marketing Manager
Tempo-Team, lummen, Limburg
Jobomschrijving FrieslandCampina levert consumentenproducten, zoals melk, yoghurt, kaas, kindervoeding en desserts, producten voor de professionele markt, waaronder room- en boterproducten, ingrediënten en halffabricaten voor producenten van kindervoeding, de voedingsmiddelenindustrie en de farmaceutische sector. We hebben vestigingen in 32 landen en exporteert naar meer dan honderd landen wereldwijd. - Je ondersteunt de market managers bij het ontwikkelen en uitvoeren van de communicatie- en activatieplannen voor de kanalen horeca en bakkerij:- Je levert een actieve bijdrage, informatie en ideeën voor het strategisch proces- Je zet strategische plannen om in activiteiten en zorgt ervoor dat de marketing activiteitenkalender uitgevoerd wordt zoals gepland. - Je ondersteunt sales (account managers en vertegenwoordigers) met de juiste tools & argumenten en bouwt op die manier een sterke relatie met sales:- Je focust op de ROI van tailor made campagnes voor klanten- je analyseert de resultaten en doet voorstellen voor verbeterpunten.- Je bent verantwoordelijk, samen met de account manager, voor het briefen, opvolgen en opleveren van tailor made activiteiten bij klanten.- Je analyseert de resultaten van de marketing campagnes/activiteiten en stelt verbeteringen voor waar nodig in functie van ROI.o Digitaal:- Je beheert het digitale ecosysteem, inclusief sociale media campagnes. - Je beheert de lead kwalificatie in Salesforce - Je beheert het up to date houden van de website debic.com: recepturen in de database, instaan voor mailings, campagnes, etc...- Je analyseert de online campagnes en geeft aanbevelingen voor toekomstige verbeteringen en ontwikkelingen. o Diverse activiteiten:- Ondersteuning bij de organisatie van handelsbeurzen, workshops, etc ...- Praktische opvolging van marketing acties- Coördinatie en opvolging van de mediaplanning - Ondersteunen van de Market Managers m.b.t. inkoop van premiums en opvolging van fulfilment agency Jouw aanbod - Je hebt kennis van het Nederlands, Frans & Engels- Je bent bij voorkeur in het bezit van een Master in marketing of bent een Bachelor met een eerste werkervaring- Je hebt enkele jaren ervaring in een gelijkaardige functie, bij voorkeur in FMCG- Je bent digitaal onderlegd: je hebt kennis van social media, inclusief tools & analytics- Je hebt kennis van MS Office toepassingen- Je bent een teamplayer maar kan evengoed planmatig en zelfstandig werken- Je bent iemand die goed het overzicht weet te behouden. Wat bieden wij? - Je start meteen met een vast contract van onbepaalde duur- Je werkt in een filevrije omgeving- Je krijgt een marktconform loon aangevuld met een pak extra-legale voordelen (hospitalisatie- en groepsverzekering, maaltijdcheques twv €8,- , ecocheques, sport- en cultuurcheques)- Naast je wettelijk verlof 6 ADV dagenWij bieden een uitdagende job in een internationaal bedrijf dat sterk inzet op persoonlijke ontwikkeling en groei
Procurement Officer
Tempo-Team, machelen, Vlaams-Brabant
Jobomschrijving Met meer dan 76000 medewerkers op zo'n 1300 locaties in meer dan 100 landen is de Kuehne+Nagel Group een van 's werelds toonaangevende logistieke bedrijven.Wij zijn ervan overtuigd dat u een waardevolle bijdrage kunt leveren aan Kuehne+Nagel en zien uw sollicitatie dan ook met belangstelling tegemoet. Voor zowel import- als exporttaken:- Je bent verantwoordelijk voor het vinden van de juiste capaciteit met de meest concurrerende prijzen in de markt om aan de vraag te voldoen.- Je zal samen met je lijnmanager, alle consolidaties optimaliseren van vracht en het plaatsen van definitieve boekingen bij luchtvaartmaatschappijen verzorgen- Je houdt hierbij rekening met het bedrijfsbeleid en interne richtlijnen. - Je regelt de administratieve processen en zorgt je voor de coördinatie met afhandelaren, luchtvaartmaatschappijen en het magazijn- Je zorgt voor de dagelijkse rapportage, de kosteninvoer en de follow-up van eventuele problemen die zich hebben voorgedaan Jouw aanbod - Je hebt bewezen ervaring in luchtlogistiek- Je bent flexibele ingesteld: bereid om in ploegensysteem te werken (6u - 22u)- Je hebt een typische "Can do" mentaliteit & vermogen om te werken met veeleisende deadlines- Je bent een goed georganiseerde, zelfstandige en oplossingsgerichte professional- Je hebt een gevorderde kennis van MS Office (Excel, PowerPoint, ...)- Je bent zowel schriftelijk als mondeling communicatief vaardig in het Engels en Nederlands. Frans is een pluspunt. Wat bieden wij? In deze uitdagende rol en snel ontwikkelende onderneming kan je rekenen op een concurrerend salaris met extralegale voordelen en ruime mogelijkheden voor verdere ontwikkeling binnen de internationalte Kuehne + Nagel Group.